Dots

Słoneczna 16

Nowoczesna inwestycja

Osiedle SŁONECZNA16

Nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ul. Słonecznej 16 w Aleksandrowie Kujawskim, zachwyca elegancką bryłą i technicznymi udogodnieniami. Na ten wielorodzinny budynek mieszkalny składa się 56 mieszkań o zróżnicowanym schemacie funkcjonalnym wraz z komórkami lokatorskimi, windą oraz podziemnym garażem z 16 miejscami postojowymi a także pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce oraz dodatkowe pomieszczenia gospodarcze.
To świetny wybór na pierwsze, własne mieszkanie, a także doskonała propozycja dla wszystkich, którzy poszukują większego lokum w atrakcyjnej lokalizacji i korzystnej cenie. Aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby naszych klientów, mieszkania zostały zaprojektowane tak, by każdy klient znalazł wymarzone mieszkanie dla siebie i swojej rodziny.
Inwestycja będzie realizowana etapowo, każdy z dwóch etapów przewiduje budowę 28 mieszkań oraz odpowiadającej im części podziemnej.
W projektowanych budynkach mieścić się będą mieszkania o zróżnicowanej powierzchni: od 38,9 m² do 70,1 m². Mieszkania na parterze dysponować będą własnymi, prywatnymi ogródkami, a pozostałe lokale będą mieć do dyspozycji przestronne balkony.
Na zewnątrz budynku zaplanowano duży parking, plac zabaw dla najmłodszych oraz teren zielony dla wszystkich użytkowników obiektu.
Osiedle Słoneczna 16 będzie osiedlem zamkniętym, dającym jego użytkownikom duże poczucie bezpieczeństwa.
Jedną z podstawowych zalet projektu osiedla SLONECZNA16 jest jego Lokalizacja

Frame Frame Frame

Kontakt

Zapraszamy do naszego biura

  Logotyp

  Deweloper
  SŁONECZNA16 SP. Z O.O. SP.K.
  ul. Tuwima 17
  87-700 Aleksandrów Kujawski

  NIP: 8911631608